Kolczyki wiszące – wyraźny dodatek wielu kreacji

Jeśli chcesz kupić kolczyki wiszące, koniecznie sprawdź www.bizutik.pl

Jeden z najpopularniejszych elementów biżuterii to kolczyki. Zakładają je nie tylko kobiety – rosnącym od lat zainteresowaniem cieszą się też wśród panów, przede wszystkim tych ceniących sobie styl alternatywny. Nie sposób jakkolwiek kwestionować, iż kategoryczna większość kolczyków projektowana jest z myślą o paniach. Nadzwyczaj efektowne są przede wszystkim kolczyki wiszące. Są one bardziej widoczne i tym samym w większym stopniu wpływają na to, jak inni postrzegają daną stylizację. To powoduje, że cieszą się ogromną popularnością pośród kobiet w różnym wieku i noszących się w odmiennych stylach. Wielka różnorodność wiszących kolczyków pozwala dobrać je w gruncie rzeczy do każdej sukienki. Jak zatem dobrać wiszące kolczyki najodpowiedniejsze do danej sytuacji? Na które ich cechy powinniśmy zwracać szczególną uwagę?

Wiszące kolczyki – zwróć uwagę na ich długość oraz design

Przy doborze kolczyków wiszących trzeba wziąć pod uwagę zwłaszcza ich długość i kształt – to dokładnie te cechy w największej mierze wpływają na to, jak wizualnie jest postrzegana nasza twarz. Krótsze wiszące kolczyki sprawiają, iż twarz zdaje się być okrąglejsza, natomiast te dłuższe (w sprzedaży dostaniemy wzory mające nawet kilku centymetrów) wydłużają ją. Kształt kolczyków posiada tu też olbrzymie znacznie. Podłużne powodują wyszczuplenie owalu, zaś te bardziej okrągłe – wręcz odwrotnie. W sprzedaży kupimy też kolczyki bardziej neutralne, które nie wpływają przesadnie na postrzeganie kształtu naszego oblicza – tutaj bezapelacyjnie warto napomknąć na przykład o kolczykach przypominających łzy.

Nie łącz wiszących kolczyków z ogromnymi bransoletami

Poszukując kolczyków wiszących odpowiednio dobranych do konkretnego stroju powinno się mieć na uwadze, że są one nader rzucającym się w oczy dodatkiem. W towarzystwie innej wyrazistej biżuterii mogą więc sprawiać wrażenie braku umiaru. Zatem zaleca się stronić od noszenia ich do grubych zegarków, naszyjników bądź bransolet. Kolczyki wiszące będą zaś wyglądały bardzo dobrze, gdy w kreacji zostaną najsilniejszym akcentem – rzecz jasna pod warunkiem, że będą współgrały z butami, fryzurą i ubraniem.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]